ANGLIA CULEGATOR DE CIUPERCI, FRUCTE SI LEGUME

BLUE MOUNTAIN RECRUITMENT LTD

Job expirat

RESPONSABILITATI

URGENT:
AVEM LOCURI DE MUNCA PENTRU PERIOADA MAI MARE DE 12 LUNI PENTRU

CULEGATORI DE CIUPERCI CU EXPERIENTA, cu virsta intre 18-30 ani.

TOTODATA,
Se fac inscrieri pentru sezonul 2012 la cules de fructe si legume in Marea Britanie, maximum 6 luni contract.
Locuri pentru persoane serioase, muncitoare, de preferat cu experienta in culesul de fructe si legume dar nu esential, cu virsta intre 18-43 ani.

Daca doriti sa participati, sunati de urgenta sediul nostru din Romania intrucit sint locuri limitate!

Mobil: 0040 756 547666 si 0040 722 807827
luni-sambata, 9-17.

CERINTE

In general se muncesc 40 de ore pe saptamina,7-8 ore pe zi, depinde de vreme.
Vi se va oferi un contract de imunca de indata ce ajungeti la ferma si veti fi platit in conformitate cu legea britanica privind salarizarea in agricultura, dupa cum urmeaza:

salariul min in agricultura 5.95 GBP/pe 1 ora pentru primele 39 de ore/saptamina
overtime- 8.93 GBP/1 ora peste 39 ore

Se plateste piece rate- la acord, cu cit culegi mai mult cu atit este platit mai bine.

Cazarea- in case mobile tip caravana, 6-8 persoane, pret de cazare pe saptamina, exclusiv gaz si electricitate- 30.57 per week.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA COMPANIEI:

Agentia britanica Blue Mountain Recruitment Ltd cu filiala in Romania este agent autorizat care plaseaza cetateni romani in agricultura in Marea Britanie in cadrul programului Seasonal Agriculture Workers Scheme.

Taxe de participare: 200 euro sau 280 lire sterline, in functie de program.
Se asigura administrarea documentelor si obtinerea permisului de munca. O explicatie amanuntita in ce constau aceste taxe, va rog vizitati site-ul nostru la www.bluemountainrecruitment.co.uk

costuri suplimentare:
1.asigurare de calatorie pentru durata contractului de munca
2. bilet de avion/autocar pentru Marea Britanie
3. transport de la aeroport la ferma
4. bani de buzunar aprox 100 lire sterline (pina veti fi platit, plata salariul se face saptaminal/la 2 saptamini sau lunar)

FIRMA SERIOASA DE PLASARE A FORTEI DE MUNCA IN MAREA BRITANIE