Agenti vanzari in mall Edinburg - FARA COMISION SAU TAXE!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Poti deveni consultant vanzari cosmetice in unul din cele mai luxoase mall-uri din Edinburg.

Compania de cosmetice iti garanteaza un venit minim garantat de 960 lire/luna.
Castigurile sunt cuprinse intre 1300-1700 lire/luna, pe baza unui comision de 25%-30% din vanzarile zilnice.

Cazarea:
- cazarea este oferita contra cost in apartamente amenajate si mobilate modern, complet utilate (masina spalat, bucatarii complet utilate, in living televizor cu cablu, retea de internet), 2 persoane in camera,
- costul cazarii este de 10 lire/zi, aprox. 300 lire/luna
- in costul cazarii este inclusa si plata tuturor utilitatilor, nu veti mai avea nici un alt cost neprevazut sau suplimentar privind cazarea
- primele 2 saptamani de cazare sunt oferite GRATUIT
- nu se plateste cazare la sosire
- veti fi asteptati in aeroport de catre un reprezentant din partea companiei, veti fi dusi la apartament sa va cazati, iar costul cazarii vi se va retine ulterior in mod automat din banii pe care ii aveti de incasat

Compania iti va deconta biletul de avion.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu
- nu este necesar sa aveti experienta