Guvernanta - Hotel

SC GIA OFFICE NAV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oganizează şi coordonează activităţile specifice ale îngrijitorilor spaţiilor hoteliere comune şi spălătoriei.
Asigura pregatirea corespunzătoare a spaţiilor hoteliere de cazare şi a celor comune, din punct de vedere al igienei, amenajării şi funcţionalităţii pentru a putea fi utilizate de către clienţii complexului.
Organizează şi coordonează activităţile specifice de aprovizionare cu materiale, ustensile, lenjerie, până la controlul calităţii serviciului de cazare şi a serviciilor suplimentare.
Urmăreşte permanent respectarea normelor de igienă, de protecţie a muncii, de prevenire şi stingere a incendiilor, asigurând astfel sănătatea şi securitatea turistilor si a colegilor.

CERINTE

Calificare in domeniu.
Bune abilităţi de comunicare cu personalul compartimentului, cu restul personalului , cu clienţii complexului.

Cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:Se asigura un mediu de lucru placut si dinamic , salariu motivant, cazare , o masa pe zi .

Complexul turistic din Vama Veche ce are ca destinatie cazarea de turisti si alimentatie publica si anexe.
Acesta construit pe un teren 5000 mp, ce cuprinde un hostel de 3 stele si 5 vile de 3 stele si 2 stele. Camerele sunt spatioase, fiecare camera este mobilata cu toate dotariile si are propria baie. Piscina Complexului este dotata cu un relaxant jacuzzi iar copiii pot avea parte de o balaceala pe cinste in piscina special amenajata pentru ei.