Angajam MARKETING MANAGER de vanzari pe on-line - textile, fashion

zorile toys

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caracteristici: personalitate energica si tonica, simtul umorului, orientare spre rezultate si o etica profesionala solida.

CERINTE

Cerinte: experienta dovedita in construirea a cel putin unui magazin on-line relevant, gestionare magazin/e on-line (min 3 ani), promovare on-line (google, pachete date, parteneriate, social media etc); creativitate, simt estetic, experienta si abilitati de lucru specifice industriei fashion (coordonare modele, fotografi, stilisti); limba engleza; competente manageriale de planificare, organizare, coordonare, control si motivare a echipei.

DESCRIEREA FIRMEI

Descriere companie:
Domeniul de activitate al companiei este comertul retail cu articole sportive. Beneficiind de un depozit propriu, activitatea companiei cuprinde un lant de magazine proprii pe litoralul romanesc, un portofoliu de clienti carora li se distribuie produse precum si magazinul online www.zorilestore.ro.