Camerista Malta

SC HR PIRON INTERINALE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam cameriste/housekeepers pentru Malta - hoteluri 3,4,5 stele, pensiuni si locatii de tip Bed & Breakfast.

Responsabilitati:
- Sa asigure curatenia in camere, holuri si alte incaperi, manual sau folosind echipamentul de curatenie:
- Sa asigure curatenia si dezinfectarea bailor, sa schimbe asternuturile in camere;
- Sa asigure in camere necesarul de produse, precum: sapun, sampon, prosoape, etc.;
- Sa se asigure ca dispune de materiale pentru curatenie.

CERINTE

- experienta nu este necesara insa poate fi considerata avantaj;
- cunostinte de limba engleza la nivel mediu conversational;
- disponibilitate de a pleca in Malta;
- adresa de skype valabila, pentru a sustine mini-interviu on line.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport
- cazare si masa asigurate gratuit
- program de lucru de 42 ore/saptamanal. Extra sunt platite suplimentar.
- salariu intre 450-650 euro lunar.

NU SE PERCEPE COMISION!!!

HR PIRON INTERINALE este un Agent de Munca Temporar, inregistrat si autorizat in conditiile legislatiei comunitare si care ofera servicii de resurse umane pentru companiile din Romania si din strainatate.
Suntem aici sa recrutam si sa punem la dispozitia clientilor nostri angajati permanenti si/sau temporari pentru posturi si diverse domenii de activitate, solutia aleasa fiind discutata impreuna cu clientul si adaptata activitatii sale.
Avem experienta in managementul resurselor umane si dispunem de know-how si resurse pentru a realiza cu succes misiunea incredintata. In acest sens, oferim servicii personalizate de: recrutare, salarizare, administrare si leasing de personal.