Lucrator comercial

SC EURO RIVA SERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- raspunde de buna gestionare a marfurilor si a celorlalte bunuri ale punctului de lucru;
- receptioneaza cantitativ si calitativ marfa si o depoziteaza in spatiile special amenajate;
- vinde produsele alimentare si incaseaza contravaloarea marfurilor;
- aprovizioneaza vitrinele cu marfuri si le aranjeaza estetic (etalarea inteligenta si cu gust a acestora);
- utilizeaza corect si eficient aparatura din dotare, precum si casa de marcat;
- la sfarsitul programului preda incasarile persoanelor abilitate, dupa intocmirea documentele specifice (monetar) si verificarea concordantei cu raportul de casa.

CERINTE

-curs de calificare vanzator/lucrator comercial constituie avantaj;
-experienta in domeniu minim 6 luni;
-abilitati de comunicare;
- amabilitate fata de client;
-atent, ordonat si corect;
-aspect placut si ingrijit;
-rezintent la efort si stes.

BENEFICII OFERITE

-salariu motivant;
-bonuri de masa.

DESCRIEREA FIRMEI

vanzare cu amanuntul produse alimentare si industriale