Tehnician agricol

roseeds international

Job expirat

RESPONSABILITATI

-aprovizionare fitofarmacie cu: seminte, pesticide, ingrasaminte, irigatii...
-preluarea comenzilor de la clienti si transmiterea lor la centru
-pregatirea coletelor si expedierea lor prin curier si posta
-vizite la fermieri si livrarea marfii acasa la fermier
-administrarea spatiului comercial, si a terenului aferent
-vanzare directa si pe site
-raspunde de plantele aflate pe terenul din jurul spatiului comercial
-colecteaza clienti locali pt baza de date

CERINTE

-minim absolvent de Liceu agricol
-permis de conducere
-experienta in lucrul cu pesticidele: de pe teren si din magazin
-calculator- nivel mediu
-SA FIE HARNIC si FOARTE DEVOTAT
-Foarte eficient si dornic sa facem bani impreuna
-RECOMANDARI de la ultimul loc de munca
-fara cazier deoarece va prelua gestiunea
-sa fie PUTERNIC pt ca va manipula greutati
-disponibilitate in weekend

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de cazare la firma. Garsoniera cu baie si bucatarie complet utilate.

Salariul: 300 eur+1% din vanzarile nete ale lunii

import si distributie input uri pentru horticultura profesionala si de hobby