TAMPLAR

Romconect International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Candidatul trebuie sa aibe abilitatea de a lucra individual cu masa lemnoasa; Realizarea procesului de asezarea a masei lemnoase, precum si realizarea procesului de rezintenta a placajului la apa.

CERINTE

- Candidatul trebuie sa cunoasca diferitele sortimente de lemn si particularitatile acestora, care sunt folosite in constructii;
- Creearea si prepararea fundatiei si stalpilor de beton;
- Pregatirea materialului si asigurarea in protectia contra focului;
- Constitue un avantaj intelegerea limbii Engleze sau Ruse.

BENEFICII OFERITE

- Salariul 5-6 Euro pe ora, 220-240 ore pe luna;
- Cazarea aproximativ 100-150 Euro pe luna;
- Salariul depinde si de dorinta de munca a candidatului selectat.

Romconect International lucreaza de 4 ani in domeniul selectiei, recrutarii si plasamentului de personal si suntem acreditati de Ministerul Muncii, Solidaritatii Sociale si Familiei din Romania pentru efectuarea de plasamente de personal in Romania si in strainatate (aut. nr. 2/08.01.2003)