Personal SPA Kuwait

romconsult.s.a

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal pentru SPA Kuwait : instructor inot 8 femei, ,fizio terapist 16 din care 8 femei,8 batbati ,,instructor aerobic 12idin care 8 femei,4 barbati , ,antrenor gimnastica si fitnes16 din care 8 femei si4 barbati , doctor recuperare 4 din care 2 femei s 2 barbati ,stilist 7 din care3 femei si4 barbati, cosmetician 5 din care 3 femei si 2 barbai ,machiori 3 femei ,,manichiurista-pedichiurista5dincare 3 femei si 2 barbati

CERINTE

Min. 2 ani experienta in domeniu(5 ani petru doctori ),vorbitori de engleza ,documente de calificare in domeniu ,

BENEFICII OFERITE

Se ofera: contract de 2, concediul anula de 30 zile1 a complet de bilet de avion la inceputul si sfarsitul contractului ede munca,casa mobilata,transport local,asigurari medicale,

Romconsult este o companie romaneasca cu capital privat, cu obiect de activitate-prestari de sevicii tehnice,ingineresti,economice,etc pentru clientii din strainatate pe baze contractuale