INGINERI si TECHNICIENI mentenanta si productie in KUWAIT

Workplus Kft.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
•Rezolvarea sarcinilor de intretinere si productie, atingerea targeturilor
•Planificarea intretinerii si eliminarea avariilor,
•Efectuearea operatiunilor de mentenanta preventiva
•Stoparea productiei pe baza planificata
•Rezolvarea problemelor si defectiunilor din productie,
•Asigurarea eficientei si securitatii productiei

CERINTE

•Studii technice, mecanice, electromecanice, electrice (studii superioare sau medii-postliceale)
•Experienta de cativa ani in domeniul intretinerilor, reparatiilor, mentenantei si productiei (experienta castigata pe technologie Tetra Pack constituie un avantaj considearabil!)
•Simt practic, afinitate si gandire technica
•Cunoastrea limbii engleze, pentru ingineri minimum nivel mediu, la technicieni nivel de baza
•Mobilitate, capacitate de acomodare
•Persoana dinamica cu abilitate de a lucra in echipa,

BENEFICII OFERITE

•Contract de munca pe termen de 2 ani, cu posibilitate de prelungire
•Salariu competitiv
•Asigurarea cazarii si mesei
•Uzina de constructie noua, echipiata cu cea mai moderna technologie, management european
•Echipa internationala, posibilitate de a lucra in mediu multicultural
•Posibilitate de avansare hierarhica si dezvoltare profesionala

Workplus este o companie de recrutare forta de munca si dezvoltare in organizatii cu experienta peste 20 de ani in Ungaria. Suntem parteneri cu mai multe companii de acelasi profil din Europa, astfel avem posibilitatea de a oferi joburi in mai multe destinatii atit in Europa, cat si alte continente.