SEF DE TURA

SC AMECO RENEWABLE ENRGY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii de renume
* urmarirea ciclului de productie, a activitatilor de productie in acord cu cantitatile prognozate si cu obiectivele propuse pentru un schimb
* raspunde de un colectiv de lucratori pe linia de productie. Asigura buna functionare a personalului conform regulilor directiunii.

CERINTE

* absolvent studii superioare in domeniul tehnic: Facultatea de Mecanica.
* Cunostinte avansate de limba engleza sau limba germana - OBLIGATORIU
* bun conducator, organizator.
* mobilitate teritoriala
* CV cu poza

BENEFICII OFERITE

* mediu de lucru placut, adecvat muncii individuale si in echipa.
* pachet salarial motivant.

SC Ameco Renewable Energy SRL este o societate română care în anul 2006, anul înfiinţării sale, a achiziţionat societatea poloneză Athos Pellet. Din mai 2007 s-au efectuat investiţii de aproape 2 milioane de euro, în aprilie 2010 a fost inaugurată noua locatie unde investiţiile au depăşit 8 milioane de euro, în special pentru îmbunătăţirea şi dezvoltarea proceselor de producţie. Obiectivele calitative au fost fixate conform standardelor occidentale. Domeniul nostru de activitate este productia de pellet, brichete din rumegus, precum si asternut pentru animale. Pentru mi multe informatii despre firma noastra va invitam sa vizitati site-ul nostru www.ameco.ro