Sudor

ROMCONSULT INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sudor cu TIG , cu electrod sau cu fir pentru o firma de constructii din Sudul Italiei.

- Perioada: 18 luni.
- Nu se asigura cazare sau transport, dar se ofera suport pentru gasirea unei gazde la sosirea in Italia, cat si pentru deschiderea unui cont bancar.
- Angajatul nu se poate transfera la alt contractor pe toata durata contractului, altfel va fi obligat sa plateasca suma de 2000 Euro angajatorului.

CERINTE

- Calificare in domeniu
- Experienta de lucru
- Punctualitate
- Indeplinirea sarcinilor de serviciu
- Cunoasterea limbii engleze sau italiene la nivel conversational constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu: 1200 Euro
- Se asigura haine de lucru si echipamente de protectie.
- Concediul cauzat de accidente de munca se plateste integral in acord cu regula generala de 8h/zi.
- Concediile medicale se platesc dupa prima luna.

Romconsult International, companie de consultanta in domeniul resurselor umane, este liderul regional in acest domeniu pentru zona de Sud-Vest a tarii. Oferim in principal servicii de recrutare - selectie - plasament de personal specializat precum si consultanta de-a lungul intregului lant de valoare.