Sofer dubita firma curierat - Milano - Italia

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Viitorul candidat va avea ca responsabilitati :

-sofer dubita transport pachete local.
-intretinerea dubitei aflate in gestiunea sa.

CERINTE

Firma are sediul central in Marea Britanie, Londra dar angajarea se va face pentru sediul deschis in Milano ,Italia.
-cunoasterea limbi engleze la un nivel conversational minim. Limba italiana nu se cere deoarece ve-ti lucra intr-o echipa formata din englezi.
-cazier curat.
-permis categoria : B,C .

Va rugam trimite-ti CV-ul pe adresa: vanhire@live.com direct catre angajator. Alt tip de aplicatie nu va fi luat in considerare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix : 1000 Lire Sterline / luna.
Cazare asigurata de angajator.
O masa / zi pferita de angajator.
Perioada de trainning de 2 saptamani neplatita.