Se cauta gradinar pentru o vila in Toscana, Italia.

MANAGEMENT COMPANY BLACKWOOD SL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

● Ingrijirea proprietatii si a terenului inconjurator, tuns iarba, cunostinte de horticultura si silvicultura pentru intretinerea arbustilor si a copaciilor, ingrijirea a celor doi caini prezenti pe proprietate (doi ciobanesti din Asia Centrala). Reparatii in interiorul si exteriorul casei si a terenului aferent (eg. instalatii sanitare, electrica, conostinte de constructie generala).

CERINTE

Cerinte:

● Intretinerea vilei si a terenului dimprejur la un standard inalt de curatenie si organizare.
● Fluent in Limba Italiana
● Experienta de munca in gradinarit
● Competente informatice (Word, Excell etc), comunicare periodica cu biroul central.
● Politicos, ordonat si respectuos.
● Trebuie sa se descurce in a intretine si a verifica toate particularitatile cladirii.

BENEFICII OFERITE

Conditii:

Oferim acomodare pe domeniul proprietatii.
Orar individual: trebuie sa consiste in sarcini zilnice (menaj si prepararea casei pentru a primii oaspeti).

In cazul unei familii, suntem dispusi sa angajam si sotia.

Sarcinile ei ar fii:
● Menaj (curatat, spalat haine, calcat, ingrijire de haine VIP)
● Gatit retete simple pentru mic dejun
● Intins masa

Salariu: incepand de la 2000€ pentru gradinar si 3000€ pentru un cuplu.

DESCRIEREA FIRMEI

MASOBERO PARA CASA