OSPATARI cu experienta pentru regiunea Toscana, Italia

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam URGENT 2 OSPATARI cu experienta pentru regiunea Toscana, Italia!

DATA LIMITA DE INSCRIERE 15.11.2013

Task-uri:

- aranjarea meselor;
- primirea clientilor;
- prezentarea meniului;
- luarea comenzilor;
- transmiterea comenzilor la bucatarie / bar;
- servirea clientilor;
- debarasarea mesei;
- mentinerea curateniei in restaurant;

CERINTE

Studii : Liceu
Experienta:Mai putin de 1 An
Calificarea nu este necesara dar constitue un avantaj!
Limba straina : Italiana nivel Intermediar
Se accepta persoane de sex: Feminin

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

Contract individual de munca nedeterminat cu norma intreaga program de munca 8-10ore/zi; 6 zile/saptamana;
Salariul: 700EURO NET/luna;
Cazarea GRATUITA;
Masa GRATUITA (3 mese/zi);
Plecare URGENTA

Costuri candidat:

A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la semnarea
contractului de mediere.
B) Taxa de mediere - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti
una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:
- VARIANTA 1: 270 EURO – Se plateste la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii
interviului si acceptarii in program.
- VARIANTA 2: 324 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea tara.
- VARIANTA 3: 432 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
+ Taxa plasament: 300 Euro (platibili la partenerul din Italia, in momentul in care ajungeti in ITALIA).
C) Bilet de avion.

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.