MONTATORI TEVI, SUDORI ELECTROD/ OXIACETILENA

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam pentru o companie italiana lider in domeniul instalatiilor electrice, cu sediul in Torino, lacatusi montatori tevi de mici dimensiuni (1/2 tol - 3 toli), care detin cunostinte de sudura cu electrod sau oxiacetilenica.

CERINTE

Experiență relevanta in montaj tubular, preferabil tevi de mici dimensiuni;

- Cunostinte de sudura (electrod si oxiacetilena);

- Cunostintele de limba italiană la nivel avansat sunt obligatorii!!!

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu atractiv (1600 - 1800 EURO);
- Cazare (exclus cheltuieli de intretinere);
- Transport.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.