Montator panouri Sandwich

POLARA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de munca temporara angajeaza pentru clientul sau din Italia, importanta companie din domeniul constructiilor civile, montatori panouri de tip sandwich.

Punctul de lucru este in Italia.

CERINTE

• experienta in lucrari de constructii;
• montaj structura metalica si inchideri cu panouri sandwich;
• cunostinte pentru citirea planului de montaj;
• bune abilități de comunicare personală şi abilități organizatorice;

BENEFICII OFERITE

• angajarea se face cu contract de muncă cu normă întreagă;
• se ofera cazare, si se asigura transportul;
• posibilitatea de dezvoltare profesionala in cadrul companiei;
• se lucreaza in hala

Transmiterea candidaturilor
Candidatii interesati pot trimite CV-ul la adresa de e-mail recrutare@polara.ro. Informatii suplimentare se pot obtine la nr. de tel 0232274117. Doar persoanele selectate vor fi contactate în vederea stabilirii unui interviu. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara