Marochiner- productie genti piele

S.C. BYWAY JPB CONSULTING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia ByWay JPB Consulting recruteaza personal feminin specializat in marochinarie pentru contracte de munca in nordul Italiei.
Durata programului de lucru : 8 ore / zi.
Salariu net pentru orele efectiv lucrate este de 7,21-8,65 eur. Contract de munca initial cu o durata de 4 luni cu posibilitate de prelungire, asigurare medicala si pentru accidente la locul de munca, echipament de lucru adecvat, transport de la locuinta la locul de munca.
Sarcinile si responsabilitatile sunt cele din Fisa Postului specifica meseriei.

CERINTE

- experienta minima necesara , ca masinist pielarie si prototipuri genti „high fashion „, prin utilizarea masinii de cusut cu brat și coloana, de 3-5 ani;
- cunostinte minime de limba italiana
- seriozitate;
- profesionalism;
- calitate;
- precizie;
- punctualitate;
- promptitudine.
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Orele suplimentare- 30%
Alte indemnizatii: conform contractului national din Italia