Muncitori necalificati pentru vopsitorie Yacht-uri Italia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza Muncitori necalificati pentru Vopsitorie Yacht-uri structura metalica / Italia

Munca presupune chituire manuala si vopsitorie cu pistol

CERINTE

Experienta in domeniul vopsitoriei navale, industriale sau auto reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie
Varsta candidati maxim 30 ani

BENEFICII OFERITE

Contract 1 an / 2 vacante a cate 2 saptamani August , Decembrie
Salariul 1000 Euro
Overtime platit cu 5 Euro/ Ora
Program de lucru 8 ore/ zi , Sambata program redus
Se asigura cazarea
Drumul pana/din Italia si masa nu sunt asigurate

INTERMARIN RECRUITMENT este o companie specializata in managementul de personal . Compania a luat nastere la sfarsitul anului 2007 ca birou reprezentativ in Romania al grupului international INTER MARINE.
Compania activeaza in domeniul recrutarii de personal la nivel national si international.