INGINER MECANIC

NEW STYLE INTERNATIONAL JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia New Style recruteaza un inginer mecanic pentru un contract de munca in cadrul unei companii renumite producatoare de ansamble si subansamble confectii metalice de mari dimensiuni destinate unor clienti lideri mondiali in industria petrochimica.
Principalele responsabilitati constau in:
-verificarea productiei: respectarea standardelor de calitate a tubulaturii, instalatiilor realizate;
-coordonarea echipei de tubulatori, lacatusi mecanici, sudori;
-distribuirea echipamentului de lucru, a fiselor tehnice si a programului zilnic de lucru;
-asigurarea respectarii termenelor de productie;
-asigurarea respectarii normelor de siguranta a muncii.

Puteti aplica si la adresa de mail office@newstyle-jobs.ro specificand in subiect postul pentru care optati.

CERINTE

-experienta de minim 5 ani intr-o pozitie similara;
-studii superioare de specialitate;
-cunostinte medii de limba italiana;
-seriozitate;
-spirit de echipa si calitati manageriale;

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu competitiv, cazare si transport gratuite, program de lucru in sistem de rotatie, asigurari medicale si de protectie accidente la locul de munca.

Societatea noastra isi desfasoara activitatea in plasarea fortei de munca in tara si in strainatate, in domenii diferite. Cu noi puteti deveni angajati ai unor companii internationale de succes, va puteti construi o cariera profesionala in medii competitive. Pentru detalii, accesati www.newstyle-jobs.ro