femei italia ingrijire batrani varsta maxima 60 ani

anjex group

Job expirat

RESPONSABILITATI

ITALIA
OFERTA INGRIJITOARE BATRANI ,COPII –ITALIA—LOCATIA ROMA
---Femei cu varsta pana in 50 de ani
---Salariu 650—850 euro nett/luna in functie de experienta si cunoasterea limbii italiene
---Cazarea si masa asigurate la domiciliu pers pe care o are in ingrijire
---Contract munca 6-12 lunicu prelungire la cerere dupa legile italiene
---Program 8 ore/zi . 6 zile/saptamana, o ora pauza de masa
---Asigurari sociale si medicale platite de angajator
---Se cere minim de experienta la ingrijire batrani (copii)
---Minime cunostinte de limba italiana
---TAXA MEDIERE LA SEMNAREA CONTRACTELOR DE MUNCA SI MEDIERE 200 EURO IN TARA
---TAXA si comision agentiei italiene 200 EURO SE ACHITA LA SOSIREA IN ITALIA PENTRU INTOCMIREA ACTELOR CONFORM LEGILOR ITALIENE –CODICE FISCALE—
PLECARE IMEIDATA !
OBSERVATII :
Pana la ocuparea postului de munca, aplicanta, v-a avea asigurata cazarea si masa din partea agentiei italiene, si in cazul in care aplicanta nu se acomodeaza la locul de munca, aceasta se poate intoarce la agentie unde v-a avea asigurata cazare si masa pana la obtinerea altui loc de munca adaptabil aplicantei
Pentru detalii despre fisa de inscriere, participare si aplicare, trimiteti e- mail la adresa

jobsactiv@gmail.com

telefon --0745993067
si cereti detalii si fisa de inscriere pe care o primiti si online,

CERINTE

varsta maxima 60 ani seriozitate maxima clinic sanatoase si apte de munca, Limba italiana minim constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

cazare si masa asigurate de angajator, codice fiscale

Agentie de recrutare si plasare forta munca strainatate ,colaborari directe cu angajatorul strain