Electromecanic

ANA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

• Execută lucrări de reparaţie la maşini electrice;
• Verifică şi realizează ungerea rulmenţilor, lagărelor;
• Controlează regimul de funcţionare a maşinilor electrice, vibraţii, regim tehnic;
• Montează şi demontează, înlocuieşte motoare electrice defecte;
• Execută diverse lucrări de natură mecanică pentru echipamentele electrice (repară dulapuri electrice, doze, cutii de legătură, sisteme de blocare, reţele de împământare).

CERINTE

Candidatul ideal

Experiență minim 3 ani pe o poziție similară
Cunoștințe tehnice bune
Limba italiană la nivel mediu
Abilități de rezolvare a problemelor
Deprinderi de gestionare a resurselor

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Conditii bune de lucru;
Program: 2 schimburi, 6-14, 14- 22;
Salariu net €1200;
Cazare asigurată si gratuită

Ana Human Resources s-a fondat în Oradea, în anul 2015, din dorința de a oferi un loc accesibil și specializat de întâlnire a cererii cu oferta de capital uman. Misiunea noastră este de a contribui la creșterea calității muncii în organizațiile din România.

Cu o echipă motivată, pregătită și cu experiență, ne angajăm să vă oferim suport în activitățile de resurse umane prin abordări eficiente și complete.

Valorile care ne însuflețesc sunt:

- Creativitate în găsirea soluțiilor de resurse umane
- Adaptare la specificul fiecărui business
- Dedicare și pasiune

Prețuim capitalul uman și credem în contribuția unică a oamenilor la dezvoltarea organizațiilor, motiv pentru care căutăm cea mai bună potrivire între talentul personal și oportunitățile de angajare.