Asistenti medicali generalisti

New Style Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

JOB OFERIT : ASISTENT MEDICAL GENERALIST pentru toate tipurile de structuri sanitare situate in regiunile din nordul si centrul Italiei.
RESPONSABILITATILE se regasesc in Fisa postului iar conditiile de munca si salarizare sunt similare cu ale asistentilor medicali cetateni italieni, in conformitate cu Contractul Colectiv National de Munca (CCNL) al tipului de structura sanitara unde veti fi angajati.

CERINTE

Experienta in domeniu de minim 1 an;
Limba italiana - nivel mediu de cunostinte.

BENEFICII OFERITE

BENEFICIILE pe care le veti avea sunt cele pentru care doriti sa lucrati in strainatate: un salariu decent, un trai decent, o familie linistita.
Alte beneficii:
- contract de mediere conform Legii 156/2000 privind protectia cetatenilor romani care lucreaza in strainatate;
- salariu 1200-1800 euro;
- sporuri si ore suplimentare platite;
- al 13-lea salariu asigurat;
- spor de fidelitate, un salariu brut pentru fiecare an lucrat (TFR);
- asigurari de sanatate, boli profesionale, accidente de munca;
- coordonarea invatarii limbii italiene de baza cu specific sanitar asigurata in Romania;
- curs limba italiana asigurat GRATUIT in Italia in limita ofertelor;
- cazarea pe toata durata contractului de munca se asigura de catre angajatorul italian .

NEW STYLE JOBS, avand in noua echipa de management a firmei, specialisti in recrutare si plasare a fortei de munca in tari precum Italia, Belgia, Olanda, Norvegia, Franta. Avem o experienta de peste 17 ani in resurse umane obtinuta si cu ajutorul unor mari firme din Europa.
Serviciile noastre sunt pe masura asteptarii dumneavoastre iar asteptarea noastra este ca serviciile dumneavoastre sa fie la superlativ.