Selectam agenti vanzari Italia

Rimmon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam tineri cu foarte bune abilitati de comunicare\vanzare pentru a vinde produse cosmetice naturale, pe standuri aflate in mall-uri din Italia.
NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!
Castigurile medii ale consultantilor de vanzari sunt cuprinse intre 1500-2500 de euro.
Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor, atributiile fiind o combinatie intre atributiile unui promoter si cele ale unui vanzator pe stand.
In cadrul primului interviu va vom face o prezentare in detaliu a ofertei.
Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, 2 persoane in camera.
Costul chiriei este de 70 de euro pe saptamana. Costul include si plata tuturor utilitatilor.
Transportul se deconteaza dupa 90 de zile lucrate.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu si\sau limba italiana nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj
- perseverenta
- personalitate dinamica
- foarte bune abilitati de comunicare.

Gratiae e o linie de produse cosmetice, care combina cu succes apa terrmala si plantele organice existente exclusiv in flora Marii Galilea, garantand efecte imediate vizibile.