RESTAURANT din DUBLIN selecteaza URGENT head waiter sau supervisor!

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE:

RESTAURANT din DUBLIN - Irlanda selecteaza URGENT head waiter sau supervisor.
Restaurantul este situat la primul etaj al unei cladiri, cu un perete intreg de ferestre ce permite o vedere magica asupra apei si a insulelor invecinate.

Principalele RESPONSABILITATI:
- supravegheaza si coordoneaza toate activitatile tuturor membrilor personalului in serviciu, precum si orice proceduri si procese care sunt necesare pentru a oferi servicii rapide si politicos la clientilor.

CERINTE

CERINTE:

- se cer cunostinte de limba engleza la un nivel avansat;
- se cere experienta pe o pozitie similara;
- personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa.

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 12 luni cu posibilitate de prelungire;
- 7-8,5 EURO/ora;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA (3 mese/zi);
- plecare URGENTA.

COSTUL PROGRAMULUI:

- 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar;
- 360 GBP - Comision de mediere;
- Biletul de avion.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .