Personal Hotel-Restaurant Irlanda

Lim Expert

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Hotel – Restaurant Irlanda
Selectam persoane cu experienta pentru loc de munca in Irlanda pe urmatoarele pozitii:
- Ospatar
- Barman
- Receptie
- Cameriste

Salarizare intre 1000 - 1500 euro / luna functie de experienta
Plecare rapida pe baza de contract direct cu Angajatorul Irlandez.
Criterii de angajare:
- sanatos
- apt de munca
- fara cazier
- experienta in domeniu
- engleza conversational

Dosarul de candidat contine:
- CV Romana
- CV Engleza
- Cazier
- Adeverinta medicala - sanatos apt de munca
- CI - copie scan
- Pasaport valabil minim 1 an
Cerinte
Atentie: Nu aplicati la acest anunt daca nu intruniti conditiile de eligibiliate si daca nu sunteti capabili sa suportati costurile de mai jos.
- nu sunt contactate decat persoanele acceptate de angajatorul irlandez
- pentru persoanele acceptate interviu de limba engleza cu reprezentantul nostru: taxa interviu 100 lei
- cost dosar/ blocare loc: 350 euro - se achita la depunerea dosarului de candidat
- cost plasare: 300 euro - se achita la inmanarea contractului de munca Irlandez

CERINTE

- sanatos/a, apt/a de munca
- engleza nivel conversational

BENEFICII OFERITE

- cazare asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Locuri de munca