PEDIATRU/NEONATOLOG IN IRLANDA

VPL Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Competencies required: more then 2-3 years paediatrics or neonatology experience and do have romanian certificate of conformity and all the document prepared for apllying for IMC registration.
General Responsibility: To develop and maintain close working relationships with consultant users, nursing and other staff in the hospital. To provide medical cover, routine and emergency during hours of duty and to act, as may be reasonably required, on instructions given by the consultants regarding patients management.

CERINTE

More then 2-3 years paediatrics or neonatology experience

BENEFICII OFERITE

Benefits: - Attractive Salary according to experience - Rate: between 38,839 to €50,578 annually for 39 h/ week; oncalls will be paid extra, enclosed sample contract.

VPL Healthcare este o companie care furnizează servicii de asistență și recrutare de personal în domeniul medical și farmaceutic, atât în sectorul public, cât și în cel privat. Rețeaua noastră de clienți include companii de succes din industria de sănătate în cadrul Comunității Europene și a Orientului Mijlociu.