Mecanic camioane si remorci Irlanda

O'Leary International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta persoane cu experienta in:
- identificarea si rezolvarea diverselor probleme tehnice
- intretinerea, repararea si mentenanta tipului de camion Mercedes
- intretinerea si reparatie pe partea mecanica (reparatii ambreiaj, cutie viteze manuala sau automata, transmisii cardanice, diferentiale, transmisii finale), hidraulica, pneumatica, electrica
- experienta in utilizarea diferitelor tipuri de echipamente de diagnoza reprezinta un avantaj
- detinerea certificatelor de calificare pentru folosirea testelor de diagnoza ( Mercedes)reprezinta un avantaj

Salarizarea este negociabila si poate fi foarte atraciva pentu candidatii ideali.

CERINTE

Candidatul ideal
- Experienta de minimum 2 ani in acest domeniu
- Diploma profesionala sau echivalenta mechanic de camioane
- Preferabil, dar nu obligatoriu atestate profesionale lucrari mecanice emise de producatori de camioane
- Necesara - Limba engleza - Documente care dovedesc pregatirea profesionala.

BENEFICII OFERITE

Compania O’Leary International este in cautare de candidati cu experienta, dornici sa faca parte dintr-un mediu de lucru placut, care pune accentul pe dezvoltarea profesionala si personala.

Intrucat compania noastra se afla in continua expansiune, recrutamCompania O’Leary International este in cautare de candidati cu experienta, dornici sa faca parte dintr-un mediu de lucru placut, care pune accentul pe dezvoltarea profesionala si personala.

Intrucat compania noastra se afla in continua expansiune, recrutam mecanici de camioane cu experienta pentru a ni se alatura.

mecanici de camioane cu experienta pentru a ni se alatura.

O'Leary International este unul liderii transportului international din Irlanda.