Infirmier

Business Activ Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Centre de Ingrijire Dublin

Contact:
Romania, Cluj county, Cluj-Napoca, Str. Gh. Doja (Regele Ferdinand), nr. 21,et. 1, apt. 6,
Mobile :0040744109480, 0040733074180
Phone : 0040264459592,Fax: 0040264459593

Skype Id: ramona_marian425
Email: office@bacltd.ro
www.bacltd.ro

Abonati-va la Newsletter:

CERINTE

Experiență în îngrijirea persoanelor vârstnice
Posibilitatea de a furniza două referințe (una de la ultimul angajator).
Abilități excelente de limba engleză

BENEFICII OFERITE

Salariu BRUT :  cuprins intre 13-14 Euro/Brut  pe ora

Perioada contractului: nedeterminata cu perioada de proba 9 luni
Contractul  de munca se semnează direct cu angajatorul irlandez
Se lucreaza in jur de 37  de ore pe saptamana,
Asigurări sociale,
Asigurări medicale,
Masa  se asigura in turele de munca
Bilet de avion spre Irlanda – plătit de angajat
Cazarea–sprijin in cautarea unei cazari, cost 500 -600 euro pe luna. Veti primi 1000 de euro pachet de relocare dupa ce incepeti sa munciti si aveti cont bancar deschis in Republica Irlanda.
Asistență cu impozitarea, achiziționarea numărului PPS și deschiderea contului bancar la sosirea în Irlanda.
20 de zile concediu anual platit

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal