Director productie cabluri electrice

SC CITY SQUARE HUMAN RESOURCES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adresa de email pentru depunere CV direct:

angajare@citysquare.ro

Candidatul potrivit pentru postul de Director Productie Cabluri Electrice, reprezinta persoana cu experienta in domeniu (atat tehnica dar si in conducerea salariatilor din subordine). responsabila, serioasa, cu o integritate fizica si psihica buna, disponibila de a lucra atat in tara cat mai ales in strainatate.

CERINTE

Proiectul ce urmeaza a fi desfasurat necesita ca titularul postului sa fie de acord cu detasarea din Romania, la punctul de lucru din strainatate.
Principalul obectiv al postului il constituie coordonarea si organizarea activitatii unei fabrici de productie de cabluri electrice si produse adiacente acestei ramuri (cabluri de energie, cabluri de telecomunicatii si transmisii date, conductoare de cupru, cabluri instalatii de interior, amestecuri de cauciuc si materiale plastice, etc).

Uzina este functionala si detine personal de executie angajat (la nivel multinational).

Limba straina - limba engleza la nivel mediu avansat (nivel conversational).

Experienta in domeniu: reprezinta un avantaj ocuparea unei pozitii similare.

Studii: superioare tehnice in domeniu.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu fix foarte motivant
Comision din vanzari
Cazare gratuita
3 mese pe zi gratuite
Transport gratuit
Contract individual de munca
Asigurari sociale
Asigurare de sanatate

DESCRIEREA FIRMEI

www.citysquare.ro