Tinichigiu auto

INTERACTIV SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executã operatii de reparatie si întretinere la autovehicule;
- stabilirea metodei de recondiţionare, recondiţionarea reperelor, finisarea reperelor recondiţionate;
- indreptare elemente caroserie, centrare caroserii.
- foloseste si are grija de sculele si dispozitivele primite in dotare cit si de cele aflate in dotarea atelierului;
- mentine ordinea si curatenia la postul de lucru.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Scoala profesionala (calificare de tinichigiu-vopsitor);
- Abilitati de comunicare, de a lucra in echipa;
- Abilitatea de a-si imbunatati performantele personale;
- Persoana dinamica, cu initiativa, responsabila si serioasa.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv+tichete de masa

Compania, INTERACTIV SERVICE SRL, a luat fiinta in anul 1998 avand drept principal obiect de activitate repararea si intretinerea autovehiculelor (camioane, remorci, semiremorci, trailere). Afacerea a demarat ca urmare a pasiunii pentru domeniul auto. Misiunea clara este de a face lucrurile cat mai bine si de a multumi orice client.
Marcile reparate in cadrul atelierului sunt:
IVECO,MERCEDES, MAN, VOLVO, RENAULT, KRONE, WIELTON, MEILLER,KOEGEL, LANGENDORF, BPW, SAF, ROR, WABCO, HALDEX, KNORR, SCHWARTZMUELLER SCHMITZ etc.