Specialist Tehnic Piese de Schimb Utilaje Agricole

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferă suport tehnic în regiuni privind identificarea pieselor de schimb
Răspunde cererilor sau problemelor de ordin tehnic privind piesele de schimb
Tine legătura cu reprezentanţii furnizorilor referitor la orice problemă tehnică legată de piesele de schimb
Asigură necesarul de cataloage de piese de schimb la dealeri şi se asigură că acestea să fie actualizate la ultima versiune
Emite buletine informative către toţi dealerii din ţară cu privire la soluţionări ale unor probleme tehnice specifice pentru piese de schimb, schimbări de referinţe sau probleme tehnice apărute la piese de schimb
Organizează cursuri de pregătire pentru tehnicienii de piese de schimb, pe cataloage de piese de schimb

CERINTE

Studii superioare în domeniul tehnic
Experienţă identificare piese de schimb in cataloage/ softuri
Experienţă pe un post similar constituie avantaj
Limba engleză la nivel mediu obligatoriu
Cunoştinţe bune de operare calculator: Excel, Word

PROFIL CANDIDAT

Abilităţi foarte bune de relaţionare
Inclinaţie către domeniul tehnic, seriozitate si responsabilitate

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.