Sef departament logistica

SC UNIFRUTTI IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

coordonarea, monitorizarea si organizarea activitatii de transport

achizitionarea de noi companii de transport

operarea comenzilor de transport

monitorizarea si comparearea evolutiei preturilor transportatorilor

intocmirea si verificarea documentelor de transport

verificarea facturilor primite, confirmarea platii si transmiterea lor departamentului de contabilitate

instruirea, verificarea si monitorizarea personalului din subordine, precum si intocmirea pontajului lunar al acestuia

mentinerea permanenta a contactului cu clientii si prestatorii de servicii, precum si informarea acestora cu privire la data incarcarii si destinatia

atributii general-administrative in domeniul logisticii.

CERINTE

- sa aiba insusiri de personalitate: seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
- sa nu aiba antecedente penale
- sa fie apt din punct de vedere medical

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu ridicata al legumelor si fructelor