Secretara

S.C. TEKKO LOGISTIK INDUSTRY S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam coleg/ colega, daca esti o persoana pozitiva, dinamica, descurcareata, orientata catre rezultate si te regasesti in cerintele de mai jos, te invitam sa ne cunoastem.

Ce dorim de la tine:
- expedierea corespondentei si a altor documente (e-mail, fax);
- utilizarea de fotocopiatoare,
- operarea in diverse registre de evidenta (scris si electronic);
- tehnoredactare de documente;
- primirea si transmiterea (dupa caz) a apelurilor telefonice;
- contabilitate primara (nir-uri, bonuri de consum, baze de date, etc);
- atributii organizatorice pentru receptie (primirea si indrumarea clientilor/ colaboratorilor catre departamentele necesare; activitati specific de protocol);
- asigura suport (la nevoie) catre toate departamentele societatii.

CERINTE

- aspect placut;
- limba engleza (nivel mediu);
- operare calculator;
- contabilitate primara;
- persoana proactiva;
- cursuri de comunicare (reprezinta un avantaj).

BENEFICII OFERITE

Ce oferim:

- salariu atractiv
- participarea anuala la team-building-uri;
- mediu de lucru tanar.
- transport asigurat de la Obor
- o masa calda pe zi

Daca iti plac provocarile si iti doresti sa iti cladesti o cariera te asteptam sa ne cunoastem.

Compania TEKKO Logistik Industry S.R.L. ofera servicii de management integrat la deseurilor pentru platforme industriale.
Detinem toata logistica pentru operatiuni de ecologizare, neutralizare in situ, demolare, transport pentru orice tip de deseu periculos sau nepericulos. Inchiriem si vindem camioane cu carlig, remorci si containere abroll.
Cumparam cantitati importante de deseuri fier, scoarta si lentila fier, deasemenea deseuri neferoase (aluminiu, plumb, zamac, alama / bronz, motoare si cabluri electrice) din toata tara. Asiguram conditii rapide de plata.
Prestam servicii de distrugere produse cu regim special, produse expirate, produse neconforme prin incinerare sau shredderuire.