REFERENT APROVIZIONARE / STOCURI

ROMBIOMEDICA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in Comuna Snagov, unde se afla depozitul firmei si departamentul de logistica. Viitorul angajat va face parte din acest departament si va raspunde de:
- emitere necesar de aprovizionat;
- emitere si gestionare comenzi catre furnizori;
- verificare comenzi catre furnizori (preturi, date livrare, restante)
- emitere rapoarte achizitii/stocuri;
- verificare periodica stocuri de marfa, raportare, propuneri reglari;
- actualizare nomenclatoare produse, clineti, furnizori;

CERINTE

- operare PC - pachet Office (Excel, Word) cel putin nivel mediu;
- studii, de preferat economice;
- cunostinte limba engleza reprezinta avantaj;
- experienta in domeniul comercial si gestiune reprezinta avantaj;
- gandire metodica si analitica;
- spirit organizatoric si de echipa;
- perseverenta, seriozitate;

BENEFICII OFERITE

oportunitati de dezvoltare intr-o firma aflata in continua ascensiune;
- nu se asigura transport

IMPORTATOR SI DISTRIBUITOR DE ECHIPAMENTE / CONSUMABILE MEDICALE PENTRU CHIRURGIE SI TERAPIE INTENSIVA