Profesor GERMANA si CHINEZA

Olimpic School

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Nivel primar si gimnazial.
-Asumarea responsabilitatii pentru progresul clasei.
-Organizarea resurselor de clasa si de invatare.
-Planificarea, pregatirea si prezentarea lectiilor.
- Motivarea copiilor cu entuziasm
- Mentinerea disciplinei
-Pregatirea unei dezvoltari pozitive a copiilor
-Indeplinirea cerintelor pentru evaluare si inregistrarea acestora
-Feedback pentru parinti asupra progresului.
-Lucrul in mod organizat si responsabil.

CERINTE

-Profesorul nostru are un entuziasm contagios pentru invataturile lui.
- CREATIV
- RABDATOR
- Cu un nivel de gramatica bun.

BENEFICII OFERITE

- decontare transport

"Olimpic" Language School este locul unde se invata de placere o limba straina, intr-un mediu de lucru sanatos, alaturi de profesorii nostri dedicati muncii lor, darunid cu dragoste, respect si intelegere pasi siguri catre un viitor stralucit pe plan national si international.