MONTATOR MOBILIER / COMPARTIMENTARI USOARE

TECHNO OFFICE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectueaza masuratori, livreaza si monteaza mobilier si sisteme de compartimentare (pereti mobili, pereti modulari si pereti din sticla);
Raspunde de calitatea intregului proces de montaj;
Ofera suport tehnic echipei de vanzari;

CERINTE

Studii medii;
Permis de conducere categoria B (avantaj si categoria C);
Experienta minim 2 ani in montaj mobilier si/sau compartimentari usoare (pereti modulari, mobili sau din sticla);
Experienta conducere autoutilitara 3,5 tone;
Persoana serioasa, bine organizata, responsabila, civilizata, meticuloasa si adaptabila.
Indemanare, abilitati tehnice, disponibilitate deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + prime, bonusuri;
Lucru in echipa tanara, atmosfera placuta.

Companie ce activeaza in domeniul amenajarilor spatiilor de birouri. Show-room: Popesti-Leordeni, Sos.de Centura, nr. 103, jud. Ilfov, Corp Administrativ A2, et.2 www.techno-office.ro