Merchandiser

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, puternic jucator in segmentul de retail- hrana si accesorii pentru animale de companie, isi largeste echipa de lucru cu doi Merchandiseri activi si dinamici, care sa desfasoare urmatoarele tipuri de activitati:
- vizita zilnica in 2-3 hypermarketuri din zona de Nord- Est a Bucurestiului;
- mentinerea bunei relatii cu sefii de magazin si raion din fiecare hypermarket;
- aranjarea produselor din depozit pe rafturile magazinului, conform planogramei;
- evidentierea pe raft a articolelor aflate la promotie;
- verificarea starii articolelor comercializate si ambalajelor (sa nu fie deteriorate/ lipsa);
- semnalarea oricarei nereguli legate de marfa, catre superiorul ierarhic.

CERINTE

- seriozitate si simt de raspundere;
- fire energica si activa;
- simt estetic dezvoltat;
- abilitati de comunicare, politete, amabilitate;
- experienta anterioara in comert/ merchandising reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.