Mecanic pentru Reglare si Mentenanta

Eurofuture

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reglarea si intretinerea masinii automate de dozare, etichetare, capsare, baxare, compresoare, hidrofoare, pompe apa;
- 8 h /zi, programul efectiv de lucru: 06-14 ; 14-22;
- Punct de lucru - Bragadiru, Ilfov.

CERINTE

- Experienta in domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Salariul este de 1.500 de lei NET + In cazul in care aveti masina personala se deconteaza combustibilul pentru deplasarea zilnica acasa-serviciu-acasa.
- Daca nu aveti masina personala se
deconteaza abonamentul lunar.
- Numarul autobuzului care ajunge la punctul de lucru este 407.

Eurofuture ofera servicii recrutare si plasare personal. Daca esti in cautarea unui job trimite CV-ul tau la mentionand postul pe care aplici, de restul ne ocupam noi. Suntem o echipa de tineri cu experienta si pregatire in domeniu, care lucreaza pentru ca si tu sa lucrezi acolo unde iti doresti. Administrarea de personal este un alt serviciu oferit cu succes clientilor nostrii : intretinerea relatiei cu ITMB , declaratii, decizii, CIM, CCM, intocmire si depunere state, salarizare , ordine de plata, note de lichidare, Registrul de Evidenta Personal. Pentru orice detalii, cv-uri, aplicari , etc trimiteti mail, fax, sau contactati-ne telefonic! Iti stam la dispozitie pentru ca lucram pentru tine!