MECANIC INTRETINERE MASINI SI UTILAJE INDUSTRIALE

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Executa lucrari de mentenanta preventiva, revizii tehnice, reparatii curente si reparatii capitale la echipamentele si utilajele aflate in sectia de productie, conform planului de reparatii aprobat ( benzi transportoare, motoreductoare, sortatoare optice, separare prin curenti inductie, sisteme de ventilatie, sisteme de transmisie curele si lant)
- Executa constructii metalice pentru diferite lucrari in conformitate cu proiectele si normativele in vigoare

CERINTE

- experienta in mecanica de intretinere de minim 3 ani;
- capabil sa interpreteze planse desen tehnic;
- cunostinte teoretice si practice din domeniile: mecanica, echipamente actionate electric , instalatii sanitare;
- cunostinte de limba engleza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu oferit intre: 2000 - 2500 lei net;
- se acorda tichete de masa;
- se asigura / se deconteaza transportul.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.