Manipulant marfa - manipulare, receprie / pregatire marfa

Vision Trading Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea marfii pentru livrare
Pastrarea igienei in depozit conform procedurilor companiei
Incarcarea si descarcarea marfii
Participa la inventarele lunare/periodice
Asigura securitatea si integritatea bunurilor din gestiune
Asigurarea ordinii si a curateniei la locul de munca
Repartizarea si ordonarea corecta a produselor din depozit.

CERINTE

Experienta in munca in depozit constituie avantaj
Cunostinte legate de activitatea de incarcare-descarcare
Persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant, cu spirit organizatoric
Apt din punct de vedere fizic si rezistenta la efort
Abilitati de adaptare, comunicare si lucru in echipa
Cunostinte PC.
Calificare de stivuitorist- reprezinta un avantaj!

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv si bonuri de masa.

Se asigura transportul personalului cu microbuzul companiei pe ruta: statia de metrou Jiului, Sos. Chitilei, Mezes, Carrefour Colosseum, Oras Chitila.
Locatie: Strada Macului nr. 17, Chitila (Rudeni), Ilfov, la 12 minute de statia de metrou Jiului

Companie importatoare si distribuitoare de produse parafarmaceutice, atat sub brandul propriu - Minut - cat si alte branduri - VeraTemp, Norditalia, Puris, TopGlove, True. Ca si gama de produse, importam teste de sarcina, teste de ovulatie, termometre, leucoplast, fesi, comprese, manusi de examinare, seringi, biberoane, produse cosmetice, nebulizatoare, puericultura mica.