Junior Web Developer -sediul operational Balotesti

FARMEXIM S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea de aplicatii web folosind PHP/MySQL realizate pe platforme MVC folosind framework-uri cunoscute;
- Dezvoltarea de module noi si asigurarea mentenantei pentru proiectele web existente sau efectuarea operatiilor de intretinere(dezvoltarea de aplicatii se va face conform specificatiilor bine definite);
- Estimari corecte de timp si respectarea termenelor asumate.

CERINTE

- Cunostinte de programare PHP
- Cunostinte medii de design si grafica, CSS & HTML
- Cunostinte MySQL AJAX/JavaScript
- Cunostinte medii de HTML/CSS/
Constituie avantaj:
- Cunostinte de securitate a aplicatiilor web
- Experienta in optimizarea codului
- Experienta in proiecte e-commerce
- Cunostinte minime de programare .NET

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra in cadrul unei companii renumite, intr-o echipa dinamica si experimentata;
- Pachet salarial atractiv, cu program de crestere secventiala programata (plan de cariera);
- Asigurarea transportului la/de la locul de munca de catre companie (din puncte de imbarcare stabilite).

FARMEXIM a fost fondat in anul 1990, fiind prima firma de import si distributie a medicamentelor infiintata in Romania.
De 20 de ani, FARMEXIM asigura legatura dintre industria farmaceutica internationala si autohtona si consumatorii finali din Romania - farmacii si spitale.