GESTIONAR MATERIALE CONSTRUCTII DEPOZIT GLINA

Mandy Foods International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia livrarile de la furnizori;
Verifica corectitudinea cantitatilor si preturilor de intrare
Pregateste marfa pentru livrare;
Elibereaza produse din depozit pe baza de comanda;
Supraveghează permanent depozitul, nu permite accesul în depozit persoanelor străine sau a
personalului societăţii decât în scop determinat de serviciu

CERINTE

Candidatul ideal

Experienta intr-un post similar reprezinta un avantaj;
Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
Cunostinte legislatie gestiune;
Competente in utilizarea pachetului MS Office;
Persoana organizata, muncitoare, amabila si punctuala;
Capacitate de a lucra in echipa;
Spirit de observatie;
Studii liceale;
Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
Abilitati de munca in echipa, buna colaborare cu managementul si colegii;
Integritate, seriozitate si implicare;

DESCRIEREA FIRMEI

www.mandyfoods.ro
office@mandyfoods.ro