GESTIONAR

SERVICII DE HR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- pastreaza documentele justificative legate de stocuri;
- efectueaza lunar inventarul stocului de marfa;
- participa la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la depozitul firmei;
- ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei;
- introduce marfa in stoc in baza documentelor de intrare;
- efectueaza receptia fizica si scriptica a marfii la intrarea in depozitul firmei;
- verifica atent marfa primita in baza avizelor de expeditie;
- preda marfa catre client conform documentelor emise;
- coordoneaza echipa din depozit;
- punct de lucru: la intrarea in comuna Jilava.

CERINTE

- experienta minimum 2 ani
- cunostinte PC: word, excel, mail - nivel baza
- diploma de stivuitorist este un plus

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant si real in contractul de munca
- mediu de lucru placut
- nu se efectueaza ore suplimentare
- program 8 - 16

Principalul nostru scop este sa venim in sprijinul angajatorilor oferind servicii de resurse umane profesionale la preturi accesibile: recrutare, administrare personal, salarizare, evaluare, consultanta, formulare personalizate.