Femeie de Serviciu

Globe Ground Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

GlobeGround Romania angajeaza personal pentru efectuarea curateniei in aeronavele companiilor aeriene si in spatiile administrative ale companiei.
Nu este necesara experienta in domeniu,
Permisul de conducere categoria B constituie avantaj.

GlobeGround Romania liderul de piata pentru servicii ground handling pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii complete la sol unora dintre cele mai importante companii aeriene.

Pentru programari la interviu va rugam sa ne contactati la nr. 0372.462.014

CERINTE

- apta din punct de vedere psihologic si medical;
- abilitati de organizare, comunicare, spirit de echipa;
- serioasa, dispusa la program de lucru inegal (cu ore de zi si de noapte).

BENEFICII OFERITE

- formare profesionala la locul de munca;
- conditii bune de lucru;
- stabilitate;
- echipament complet de lucru.

GlobeGround Romania este cel mai important agent de handling de pe aeroportul Henri Coanda, incepand cu 1992. Oferim servicii la sol complete unora dintre cele mai importante companii aeriene.