Educatoare (Gradinita privata)

Recruitment 180

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati educative intr-un cadru modern si placut- coordonarea activitatii in clasa, pregatirea materialelor, motivarea si indrumarea copiilor;
Se implica in activitatile educative intr-o maniera profesionista si mentine o atmosfera armonioasa la clasa;
Realizeaza planul pedagogic;
Contribuie la buna desfasurare a activitatii pe tot parcursul derularii programului si comunica eficient cu restul personalului implicat in acest proces;

CERINTE

Studii finalizate in domeniul psiho-pedagogic;
Experienta pe o pozitie similara educatoare
Cunostinte de psihologia copilului, pedagogie si metodica
Cunostinte despre alternativele educationale (metodologie Waldorf reprezinta avantaj)
Persoana atenta, comunicativa, calda, creativa, entuziasta, responsabila, energica,
Pasionata de lucrul cu copiii si de dezvoltarea profesionala;
Persoana orientata spre atingerea obiectivelor educationale propuse;
Buna capacitate de relationare cu parintii
Buna cunoscatoare a limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut, profesionist in cadrul unei echipe tinere;
Masa asigurata la gradinita;
Program de la 08:00 la 14:00
Pachet salarial motivant (negociabil in functie de experienta profesionala).

Suntem o companie de consultanţă în Resurse Umane şi Business Management. Tot ceea ce facem întreprindem, realizăm cu pasiune, transparenţă şi implicare, iar acest lucru se reflectă în rezultatele clienţilor noştrii.