EDUCATOARE GRADINITA PARTICULARA

ASOCIATIA ERUDITIO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oportunitate excelenta de dezvoltare in domeniul pedagogic! Cautam educatoare pentru gradinita particulara cu predare in limba germana, in localitatea Ghermanesti, comuna Snagov, judetul Ilfov.
Descrierea pozitiei: Asigura organizarea si desfasurarea activitatilor zilnice a unei grupe de copii prescolari cu varsta intre 3-6 ani
Responsabilitati :
• Intocmirea programei lunare cu activitati si punerea in practica a acesteia
• Desfasurarea activitatilor educative si creative cu grupa de copii
• Activitati in limba ENGLEZA
• Monitorizarea permanenta a copiilor si asigurarea desfasurarii activitatilor in siguranta
• Organizarea de serbari si evenimente festive cu grupa de copii

CERINTE

• Cunostinte avansate de limba ENGLEZA obligatorii
• Studii in domeniul Pedagogic
• Experienta de minim 5 ani in activitati cu copii
• Aptitudini generale foarte bune (memorie, spirit de observatie, atentie la detalii) personalitate energica, determinata, orientata catre performanta, abilitatea de a executa mai multe sarcini simultan
• Organizare si creativitate

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, oferim carte de munca
• Asigurarea transportului (furnizat de maxi taxi)
• Asigurarea mesei de pranz

Asociatia Eruditio doreste sa ofere copiiilor o educatie de calitate, cu programe educative variate si creative.