DIRECTOR VANZARI

SC LIDER PLUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:

Compania noastra comercializeaza marci de renume intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare оn Romania. Suntem o companie foarte ambitioasa.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa si eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii. Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.
Te asteptam sa ni te alaturi ! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa de profesionisti.

Descrierea postului:

- Coordoneaza reprezentantii de vanzari(inclusiv agentii zonali);

- Stabileste planul de vanzari, repartizeaza zonele agentilor de vanzari;

- Prezenta zilnica in zona de activitate
- Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali clienti ;
- Predarea rapoartelor saptamanale;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei ;
- Culegerea informatiilor legate de clienti, preturi si concurenta, obtinute din piata. Centralizarea informatiilor date de agenti.

CERINTE

Cerinte

- Experienta in vanzari/distributie;
- Punctualitate, responsabilitate, corectitudine, spirit de echipa;- Permis de conducere categoria B, disponibilitate de a face deplasari
- Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou.
- Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial
- Consecventa, ambitie si putere de munca
- Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale,
- Reale abilitati de comunicare, bun negociator.
- Orientare spre lucrul in echipa
- Studiile superioare;
- Engleza obligatoriu;
- Cunoasterea limbii ruse constitue un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se va discuta la interviu

SC Lider Plus SRL este una din companiile cu o dezvoltare dinamica pe piata de materiale de constructie.