Director Productie

TRUSTEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te consideri un stâlp de responsabilitate, capabil să îți insufli atitudinea și asupra celor din jur, și cauți oportunitatea să demonstrezi că ești o sursă nesecată de idei în eficientizarea organizării producției? Îți oferim sansa să ne demonstrezi superioritatea abilitaților tale manageriale.Te invităm la o cafea , să ne cunoaștem mai bine si să punem bazele unei relații , preferabil de durată.

CERINTE

- este unul din joburile care implică prezența, fizică si de spirit.
- să nu te pierzi cu firea, chiar și atunci când totul pare pierdut, termenele trebuie respectate.
- să fii diplomat în a-ți impune opiniile și să nu te lași intimidat de reticența subalternilor, oricât de mulți ar fi ei.
- te rugăm să aduci îmbunătățiri în organizare chiar si acolo unde noi poate nu știm că trebuie.
- ne-am bucura dacă ai fi incăpățânat în a ne depăși chiar și asteptarile optimiste.

Companie de productie pt decoruri , btl, display si POSM lucram la nivelul maxim de calitate , pentru importante companii multinationale din tara si strainatate.
www.trusteam.ro