DIRECTOR CENTRU DE PRODUCTIE

SC DUE PI SERVICE RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza, organizeaza si gestioneaza unitatea printr-o continuua comunicare cu toate departamentele din firma pentru obtinerea si garantarea: calitatii produselor, costurilor, eficientei si a termenelor de livrare;
- Monitorizeaza toate procesele implicate in ciclul de productie cu scopul de a eficientiza activitatea;
- Relationeaza cu partenerii interni si externi ai firmei promovand produsele/serviciile oferite de firma, promovand in general imaginea firmei
- Furnizeaza indicatorii de business privind unitatea pe care o conduce catre managementul general in vederea sustinerii deciziilor strategice la nivelul companiei si catre clientii potentiali sau deja existenti

CERINTE

- Studii superioare (de preferinta tehnice in industria electrotehnica)
- Experienta relevanta de minim 5 ani intr-o pozitie de management in cadrul unei unitati de productie
- Cunoasterea produselor si serviciilor oferite de firma si a pietei din acest domeniu
- Excelente abilitati de management si leadership
- Foarte buna relationare, flexibilitate, orientare catre rezultat
- Cunosterea limbii italiene si engleze
- Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist precum si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-o companie dinamica si performanta.

DESCRIEREA FIRMEI

Infiintata in 2008, SC DUE PI SERVICE RO SRL produce
dulapuri pentru automatizari industriale si distributia energiei.